trwa inicjalizacja, prosze czekac...Darmowe Próbki

Piknik sołecki Truskaw 2019 - Witryna poświęcona stowarzyszeniu wędkarskiemu w Izabelinie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Piknik sołecki Truskaw 2019

Piknik Sołecki w Truskawiu

W dniu 15 czerwca mieliśmy przyjemność współorganizować Piknik Sołecki Truskawia, gdzie jak co roku przygotowaliśmy dla najmłodszych stanowiska wędkarskie. Każdy chętny mógł zapoznać się ze sprzętem wędkarskim, oraz spróbować własnych sił w połowie ryb. .


Wszyscy uczestnicy połowu otrzymali pamiątkowy medal.
Doping rodziców i dziadków był nieoceniony, co skutkowało złowieniem nawet po kilka sztuk płotek i okoni.
   


W trakcie pikniku odwiedziła nas Pani Wójt Dorota Zmarzlak. Prezentacja działań statutowych Stowarzyszenia, oraz metoda edukacji wędkarskiej najmłodszych, była tematem krótkiej rozmowy Prezesa Grzegorza Tomasa z Panią Wójt.Mimo dużej różnicy wieku, dorośli wędkarze oraz dzieci dogadywali się jak "rasowi" wędkarze, co patrząc z boku, sprawiało miły obrazek o łączeniu pokoleń.
BardBardzo dziękujemy wszystkim członkom naszego koła, za zaangażowanie i wsparcie tak miłej akcji. Szczególne podziękowania dla kol. Tadeusza Sośnierza. Jego podejście do dzieci i sposób przekazywania wiedzy wędkarskiej , jest godny naśladowania.W pikniku wzieli udział:
Grzegorz Tomas, Artur Pankiewicz, Mirosław Lichaczewski, Tadeusz Sośnierz, Jan Orliński, Lech Celejewski, Dariusz Przybysz, Maciej Świderski, Stępkowski Józef.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego